Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-14, 13:00   #4836
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, że dieta czyni cuda, jesli chodzi o pielegnację skóry trądzikowej. Polecam książkę M. Tombak Jak żyć długo i zdrowo, dostępna na chomiku, ale mam też na komputerze i może rozmiar pozwoli mi ją wysłać mailem, jeśli ktoś by chciał.
M. Tombak odradza leki, ale polecam już od kilku lat niezmiennie witaminę PP - koszt ok. 2zł, w aptece, na receptę.
Ja znam Tombaka i czytałam jego książki. Nie ze wszystkim się zgadzam, co piszę, ale wiele rzeczy jest trafnych, a część już nawet znałam wcześniej. No i kilak błędów w druku wyłapałam, no ale zdarza się...
O tak... witamina PP i witaminy z grupy B robią cuda z moją twarzą.
Muszę na nowo zadbać o dietę.

Ja robiłam eksperyment na przełomie czerwca/lipca. Przestałam na jakieś 40 parę dni jeść frytki, hamburgery, pizze, knysze, chipsy, paluszki, krakersy i inne solone rzeczy + na oczyszczenie piłam bratka i nagle... nie poznałam mojej twarzy. Mówię kurde, co jest! Przestałam pić bratka, wszystko nadal cacy, wróciłam do jedzenia śmieci i koniec... twarz wygląda okropnie.
Podobnie tragicznie wygląda moja twarz jak dzień w dzień jadam mięso. Br..., ale nadal mam za małą wiedzę aby mięso rzucić, a nie chcę sobie bubu narobić.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-09-14 o 13:03
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora