Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-03, 20:38   #2766
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej Kochane, wróciłam od TŻ

Agatko jutro zajmę się tym o czym pisałyśmy

Ok
Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
niezle widelki ja mam 162 cm wzrostu a schodze z 72 kg i gdybym nie miala motywacji to pewnie dalabym sobie spokoj z odchudzaniem
Dasz rade

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a to jest typowy rozjaśniacz Agatko, czy właśnie farba rozjaśniająca??? stosowała tylko na odrosty czy jak? pamietacie moze Novelove? chwyciłoby moje ??
chyba rozjasniacz.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

koteczko to fajnie, że świnka robi postepy w Twoja strone oby tak dalej

dziewczynki co do diety i wagi to nie wszystko dobre co pisane ...ja według wagi idealnej co do wzrostu powinnam ważyć 48kg mam 158 cm wzrostu a widziałyście mnie w albumie w całej okazałości jak wyglądam i zdradze wam, że waże ponad 65 ale jakos nieprzeszkadza mi to ,chociaż chciałabym ale nie muszę jeszcze z 8kg zrzucić obecnie zrzuciłam 14 kg i waga stoi pomimo ograniczeń i zdrowego zywienia waga ani drgnie więc narazie póki stoi dałam sobie spokój z dietami i jem wszystko ,ale w umiarze oczywiście od zawsze byłam puchlniejsza niz moje rówieśniczki a mimo tego byłam szybsza na wf i zwinniejsza miałam najlepsze wyniki ze sportu i pamiętam jak mi trener mówił że ja jestem z grubej kości i moja figura zawsze będzie potężniejsza niż szczuplutkiej dziewczyny o tej samej wadze i zawsze ważyłam ponad norme ,a wyglądałam normalnie a nie jak otyła dlatego trzeba się słuchac ciała i rozumu, a nie dążyć za tym co prezentują media i obecna nagonka na to, że jest moda aby być ,,chudym" i trzeba ważyć 50kg
Asiu ale Ty dobrze wygladasz, ładnie, wydaje mi sie ze naprawdę nie powinnas wazyc wiele mniej

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

EMILKA
a jakie masz wymioary teraz wzrost waga?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Ja tez uwazam ze moda na odchudzanie nie prowadzi do niczego dobrego.
Jak sie odchudzalam i miałam taki czas ze wazylam 52 kg to znajomi mnie pytali czy nie jestem chora
a niby 165-wiec waga idealna.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A znowu jak przekroczę 60 kg czuje się taka papuśna

jak widać co osoba to inna waga idealna
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora