Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-22, 21:39   #4259
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Rzadko zdarza mi sie po chemiczne kosmetyki sięgać, ale czasem wypróbowuję jakieś kosmetyki nawilżające (zwłaszcza pod oczy) mojej mamy i w 3 na 4 przypadki jest reakcja alergiczna czy po prostu podrażnienie. Dziwne, bo kiedys tak nie miałam
Maseczek uzywam głównie antybakteryjnych i zwykle nic złego mi się po nich nie dzieje. Perfecta miała świetna gruszkową, ale nie widzę jej ostatnio Za to z tej firmy uczuliła mnie kiedyś aloesowa. Migdałowej czasem używam pod oczy, genialnie nawilża i odżywia

Włosy (te najdłuższe) mam chyba koło 6-7cm. planuję na jutro kąpiel rozjaśniającą (ale niedługą, żeby tak o ton-dwa zejść) i położę Joannę "gołębi popiel" - mam nadzieję, że to w miarę dobry sposób na zniwelowanie rudości. Jak coś mam w zanadrzu jeszcze jakiś popielaty blond i jakiś naturalny blond i na wszelki wypadek brązową szamponetkę

Co do świetlika to chodzi o tą roślinkę, nie robaczka Herbatkę kupuje się w aptece czy nawet supermarkecie, kosztuje pewnie grosze, stosuje się zwykle w formie okładów na podrażnione oczy ale po sobie widzę, że na buraka na twarzy też pięknie działa

Ja na porost włosów piłam kiedyś drożdże, to mi przez miesiąc urosły prawie 2cm Ale i tak to nic, miałam kiedyś jakieś zaburzenia hormonalne (tak z 2 miesiące to trwało), że mi włosy ponad 2cm na miesiąc rosły i skóra łuszczyła się jak szalona. haha, jak farbowałam włosy na czarno to mogłam sprawdzać, jak szybko mi rosną włosy, miesiąc po farbowaniu wyrywałam jednego włosa i mierzyłam odrost

A faktycznie, ja też długo nie widziałam gruszkowej Perfecty! :p Mnie też się podrażnia skóra, na początku jest zaczerwieniona, ale to dość szybko mija. Miałam tak dzisiaj z peelingiem oczyszczającym Perfecty, myślałam, że będzie burak, ale dość szybko reakcja zniknęła i było ok

Jaki chcesz mieć kolorek, jakiś blond? W sumie mi podsunęłaś pomysł z tą kapielą rozjaśniającą, bo w sumie teraz mam dylemat,czy moja farbka załapie... Ale w sumie chyba nie powinno być problemu z włosami ciemny blond/ jasny brąz i woda 12%... :P

Na wątku zapuszczania naturalnych włosków czytałam, że na rozjaśnione włosy nie można szamponetek nakładać, bo wychodzą chyba jakieś dziwactwa. W sensie nie pamiętam, co dokładnie grozi, ale dziewczyny ostrzegały przed tym


Jaka ja głupia jestem, nie wiedziałam, ze jest roślinka o nazwie świetlik To się popisałam wiedzą, aż mi głupio, bo myślałam, że to rzeczywiście chodzi o robaczka!


Co do drożdży to miałam kiedyś do nich jedno podejście, dotrwałam do 2 kubków Po drugim nie dałam rady i skończyło się w łazience- już nie piję, dla mnie to było nie do przełknięcia :p Ale pokrzywka bardzo mi smakuje

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam maseczke face food oczyszczającą o ta u mnie sprawdza się idealnie, choć u tej blogerki nie.

A co do włosów to zaczynam przygode z olejkami
O, to w takim razie muszę wypróbować


A jakie to olejki, jeśli można wiedzieć?



---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja na twarz niewiele kładę.. Przed studniówką 2x kładłam maseczkę hiper super ultra nawilżającą z Tołpy i nie było żadnych efektów
Tołpa- znana firma, a ja nigdzie u mnie nie mogę znaleźć ich kosmetyków, a czytałam, że są dobre :p[COLOR="Silver"]
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2013-02-22 o 21:42
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora