Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-16, 21:50   #1535
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej
Byłam dzisiaj w szkole ale niestety tylko na 2h, z przyczyn ode mnie niezależnych Poza tym to cudownie świeci słoneczko a temp jest na minusie i piździ jak cholera

Dziewczyny jak tak mówicie o pieskach przypomina mi się mój jedyny piesek jakiego miałam, suczka, mieszaniec jakiś owczarka niemieckiego, tato od kogoś odkupił za 50zł szczeniaczka, nazwałam ją Laki Była cudowną, mądrą psiną, jak druga przyjaciółka Do dziś nie mogę sobie wybaczyć że nie mogłam jej dłużej mieć, kochałam ją miłością bezgraniczną Zawsze wskakiwała mi na kolana jak miałam zły dzień, chodziłyśmy razem na spacery, broniła mnie (byłam jeszcze dzieckiem, klasa 2 podstawówki), była baaardzo mądra i rozumiała wręcz co się do niej mówi.. Wspominam ją cudownie.. Nigdy nie zapomnę jak biedna kiedyś uciekła mojemu tacie a potem przyszła z całymi białymi oczami i piszczała Okazało się że zjadła trutkę na szczury Na szczęście weterynarz biedactwo moje doleczył, płakałam wtedy strasznie.. aż mi się łezka w oku kręci jak przypominam ją sobie Nigdy jej nie zapomnę...



Kochana zdrówka I daj znać w poniedziałek







No, a najlepsze że za rok czy dwa lata ona mistrza będzie robić podobno Ok ok, będzie wbis Płukana fioletowa napewno? ;> Czy lepiej srebrna z delii? Bo ja mam w domu fiolet taki w tabletce do kąpieli (synka kąpałam po porodzie bo miał uczulenie czy coś, nie pamiętam już) to może spróbować w tym włosy popłukać parę minut?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------





---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Mój syn właśnie odkrył którym przyciskiem przełącza się kanały i z dumą szuka reklam w tv
jaka kochana psinka byla...
plukanka fioletowa bo nei wiem czy ci wloski w stare zloto nie pojda.
synek miszczunio

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



mnie też

rozumie jak mówie idziemy na spacerek? merda ogonkiem i skacze i gada po psiemu do mnie

całą noc niespałam z wrażenia a ona spała u siebie ,ale co się poruszyłam to przylatywała sprawdzać czy leże i szła spowrotem o 3.30 wyszłam na spacer z nią i się wysiusiała potem położyła się ze mną do łóżka i spałyśmy do 8.30 straszna pieszczona jest cały czas chce żeby ją głaskać i łata za mną wszędzie teraz to pisze a ona leży mi na kolanach

ale jeszcze nic niezjadła
o jaka slodka awidzisz jak juz spi z toba to twoja cora

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny a rozcieńczać tą wodę w preference o połowę, tak? tzn. pół tamtej oxy + tyle samo wody

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------



Kochana psina
tak pol na pol i na 30-40 minut na cale.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
prosze
ojej ona wielkosci mojej loli slodki ciezarek co? nie drapie ci nog jak wskakuje? ja mam cale pocharatane i w bliznach przez moja paskude

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
niechce narazie jeść nawet tego obiadku od byłej pani nieruszyła
tak mniej , chociaż ten mniejszy jej się trochę boi bo dzis rano zawarczała na niego jak wszedł do kuchni i jak przyszedł mój tata to cały czas na niego werczała chociaż chciała żeby ją głaskał i nawet chapsnąć go chciała wyszłam do apteki na chwile to mówili, że jak poszłam to pod drzwiami cały czas werczała i szczekała pewnie zła że bez niej poszłam
sprobuj dac z reki smakolyk doslownie ociupinke
lola jadla od razu az sie przejadla i zalatwila mi dywan ale ona byla niewyzartym szczeniakiem
warczy ze strachu tyle nowych osob wokol a mysle ze tobie poki co zaufala, reszty sie obawia...
no a jak zostawiasz to sie bedzie buntowala

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mówiłam jej że nie wolno, ale ona jakby jeszcze głosniej
wody piła, ale tez mało
cały czas chce tulić się tylko i przy mnie śpi ,a jak wstane i chodze to ona leci za mną
moze tez byc tak ze pierwsze dni bedzie sie jakby z toba "kłocila" bo ustalacie teraz ktora jest alfa- ja tak mialam z lola az do 2 roku zycia ze ciagle probowala gorowac nade mna, ignorowala czasem polecenia- ale tz spelniala, kladla sie na mojej polowie lozka obok tz i chciala mnie dziabnac jak chcialam wejsc do lozka, siadala jesc z tz na moim miejscu itp.
teraz sie poddala i zaakceptowala ze ja to alfa.
pamietaj ze pies nie mysli o tobie i rodzinie jako :panstwo: tylko jako stado i obserwuje jakie zasady panuja- kto rzadzi, kto daje jesc, kto ustepuje itp.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora