Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 19:11   #654
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To po każdym myciu, w ciągu dnia spróbuj wcierać w końce jedwab albo jakiś olej. Olejek z migdałów można kupić w zielarskim ok 12-13zł ale jest baaardzo wydajny. Ja nawet wcierałam kiedyś normalnie na sucho maskę... Tak odrobinę i końce się wygładzały.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

I farba dziś też nie przyszła
Maskę na sucho? Na to bym nie wpadła. Na pewno spróbuję tego po dziesiejszym myciu włosów.

Ja oczywiście używam jedwabiu na końce, ale tak jakby go piją Znowu olej kokosowy mi puszył, a ten z Alterry jest za ciężki i tłuścił nawet przy jednej kropelce roztartej.
Zielarski mam w mieście dosłownie 1, więc ceny mają fajne. Za paczkę skrzypu płaciłam prawie 2 razy więcej niż na dozie później znalazłam.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Właśnie z mężem twierdzimy, że mój mail im przypominał o mnie i dlatego napisali mi abym czekała do piątku... A oni pewnie dopiero po moim mailu wysłali towar. Sama już nie wiem. Ja tylko chciałam się w ten weekend pofarbować! Nie po to półtora tygodnia wcześniej farbę się zamawia!
No pojechali po bandzie.
Albo tak robią, że póki się nie przypomnisz / nie jesteś upierdliwa to cię olewają...

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Dupa wołowa ze mnie, no dupa wołowa
Znalazłam olej z migdałów na dozie Zamówię razem z szamponem Fitomedu i będzie magiczna kwota 20 zł osiągnięta

Kachuala, który ty polecałaś ten szampon Fitomedu, bo mi linki zaszyfrowało i nie mogłam otworzyc
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora