Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 22:42   #1782
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kellunia_1984 Pokaż wiadomość
Jeden zabieg to koszt 200 zł ( zniżka z 399) a po dodatkowym 20% rabacie po poleceniu to 159 zł. Znalazł ktoś taniej??
Ja już miałam zabiegi w Laser DeLux w Kielcach. Co prawda to były tylko 2 zabiegi, więc oczywiście za mało, żeby widać było większe efekty. Ale sądzę, że zabiegi były przeprowadzane profesjonalnie i dokładnie. Jeśli któraś wizażanka chciałaby zacząć depilację w Kielcach, to proszę o kontakt

Czy są tu jeszcze dziewczyny, które robiły zabiegi w Boston Clinic w Warszawie? Jak przeglądałam ten i poprzedni wątek, to przeważały negatywne opinie na temat tego salonu, ale kilka dziewczyn wypowiadało się bardzo pozytywnie (chyba np. Tenebra). Czy po tak długim czasie możecie ocenić, czy warto tam robić zabiegi? Jest teraz groupon do BC:
https://www.groupon.pl/oferty/warsza...linic/24309193
Chociaż jak dzwoniłam do salonu w sprawie bikini głębokiego, to dowiedziałam się, że 'pachwiny nie są wliczane w bikini głębokie'. Kompletnie mnie to zaskoczyło, bo w co się je w takim razie wlicza? ;>
Zapomniałam zapytać, czy nadal robią zabiegi z żelem.
Nie wiem, czy warto wydawać na to kasę zwłaszcza, że do stolicy mam kawałek
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując