Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-22, 20:32   #4593
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A ja nie mogę pić drożdży Nie wpadłam na to wcześniej, ale one też przecież mają kcal, a ja jestem na redukcji

Zresztą nie wiem, czy wytrwam z Wami na tym wątku. Dzisiaj kolejny raz farbowałam włosy (bez odrostów), miał być ciemny blond, a skończyłam jako szatynka. Niby dobrze, bo właściwie nie widać różnicy między naturalkami a farbowanymi ale.... nie podoba mi się ten kolor!!!!

A to przecież mój naturalny i do niego dążę!

Nie mam pojęcia, co robić. Nie dość, ze zniszczone, za krótkie, to jeszcze kolor nie ten



Witaj podziwiam mnogość form pielęgnacji
Z tą mnogością to bez przesady, szybko się nudze niestety i zapominam najczesciej o olejowaniu. A drożdże piję przez słomkę i dodaje do nich multiwitamine/wapno lub magnez w pastylkach i są smaczne I nie martw się też nie mam jeszcze odrostów, wczoraj malowałam i w końcu są mniej rudo-zielone, ale obawiam sie ze jak sie kolor zmyje to znowu takie będą i sie wcieknę i machnę chnę, bo tylko ona jest w moim mniemaniu w stanie pokonać indygo. Też rycze i smarkam jak patrze na siebie bo mam tak ochydny i spalony fryz ze hej. Zawsze miałam cienkie włosy a teraz to mam tego chyba polowe. Co do pasowania koloru, to mój szaro- buro mysi blond uznawany za nieatrakcyjny(nawet przeze mnie) pasuje mi napewno bardziej niz spalenizna w 3 kolorach ułożonych prostopadle do przedziałka ;/ z resztą każy kolor włosów może być piękny, gdy włosy są zdrowe i lśniące. Bo ŻADNA farba, żaden nawet najpiękniejszy kolor, nie sprawi, że nasze włosy będą piękne, jeśli będą zniszczone, postrzępione, źle pomalowane itp. A każda farba niszczy. Stopniowo, czasem po cichu ale zawzięcie i brutalnie I chyba nie warto. Zeby podkreślić kolor wystarczy stosowac naturalne metody. A siwe też może byc piękne jeśli jest zdrowe i gęste. Bo tak poważnie, która babcia wygląda lepiej ta z białym włosem , czy ta z różowym, fioletowym lub rudym z białym odrostem? Ja wybiaram tą 1.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora