Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieńkie łamliwe włosy-desperacja!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-02, 16:47   #13
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Cieńkie łamliwe włosy-desperacja!

Cytat:
Napisane przez tajka71 Pokaż wiadomość
Kattarina czy mogłabym zapytać jakich profesjonalnych kosmetyków używasz? Mam podobny problem z włosami jak Wichura, ale ja mam je dłuższe (pod biust). Jednego dnia są ładne, świetne w dotyku a drugiego, jakieś takie plączące się, jak chce "przejechać" ręką po włosach to w okolicach końcówek są "niemiłe". Tak jak palcem po syzbie by się jechało. Nie suszę, nie prostuję, nie stylizuję. Naprawdę dbam o nie bardzo.
Oczywiscie, ze mozesz zapytac Ja natomiast chetnie odpowiem
Staram sie unikac kosmetykow testowanych na zwierzetach, wiec juz w przedbiegach odpadaja u mnie kosmetyli profesjonalne L'Oreala i Schwarzkopfa.

Wiem, ze zapewne nie kazdemu beda sluzyly, tak dobrze jak mi, ale oto lista moich ulubiencow, sposrod kosmetykow gotowych, (bo lubie tez sama skomponowac sobie rozne mikstury:

SZAMPONY: (uzywam zamiennie)
-WELEDA, , Szampon rozmarynowy: LINK
-Wella Lifetex:: Szampon do wlosow delikatnych: LINK
-Wella Lifetex: do przetluszczajacej sie skory glowy: LINK
- Wella SP- Szampon regulujacy wydzielanie sebum LINK, ma nr 1,7 i jego opis znajduje sie w kolumnie: Skora glowy

MASKI
:
-Wella Lifetex- Intensywnie regener. LINK
-Wella SP- Kremowa maska 30sek.

AMPULKI I OLEJKI:
-Wella SP- Keratin Oil- mieszam go z w/w maskami Welli
-Weleda- olejek i lotion rozmarynowy, z tej samej serii, co w/w szampon

Odzywki bez splukiwania:
-Wella Lifetex, Odzywkaw piance, LINK
- TIGI- EgoBoost, z serii BedHead- moja ulubiona odzywka, wygladzajaca blyskawicznie wlosy, gdy pusza sie pod wplywem wilgoci. Mozna o nim poczytac na oficjalnej str TiGi- LINK , a ja dodatkowo zamieszam ponizej fotke, dzieki ktorej latwiej ci bedzie odnalezc ten kosmetyk na stronie
- Paul Mitchell: - Seal & Shine oraz Lite Detangler , LINK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ego boost.jpg (25,4 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2007-05-02 o 18:55 Powód: link:)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując