Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - żaden podkład nie stapia mi się z cerą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-31, 22:11   #9
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: żaden podkład nie stapia mi się z cerą

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przede wszystkim skupilabym sie na pielegnacji cery poniewaz to jest najwazniejsza sprawa tymbardziej kiedy borykasz sie z taka cera,cos wiem o tym poniewaz mialam identyczny problem.

Probowalas nad polaczeniem korektora lub kamuflazu z podkladem?
Poza tym zostalabym przy sprawdzonych podkladach,z ktorych jestes zadowolona.Rewelacyjnie spisuje sie tez puder jedwabny Hauschki-swietnie matowi i utrzymuje podklad w ryzach,uzywam go solo jak i na filtry.

Ze swojej strony moge jeszcze polecic podklad Clinique Stay True,Lancome Teint Idole Ultra

Jezeli moge Ci cos doradzic to polecam dobre i sprawdzone kremy pod makijaz,ktore dobrze "gruntuja" i sa o wiele lepsze niz typowe silikonowe bazy

AA Oceanic Young Antybakteryjny 30ml
Garnier fluid Ultra Swiezosc 50ml
Dzięki za rady ,wezmę próbki podkładów.

Jeśłi chodzi o połączenie korektora z podkładem to oczywiście próbowałam np. everfesh (zachęcona opiniami na KWC) a także zielony korektor sephory i żółty art deco (bo naczynka) ale efekt był straszny. Cały korektor po kilku minutach jakoś dziwnie lądował w porach skóry a podkład znikał . Koszmar i tak za każdym razem, Próbowałam iluś tam kremów , doszłam do tego że najlepszy jest SVR Xerial 5 Visage i jestem niego zadowolona.

Uważam że dbam o moją skórę, myję ją dobrymi żelami, używam dobrych kremów nawilżających i nic.
Ostatnio wpadłam na to, że być może cały problem polega na tym że moja skóra jest przez rozszerzone naczynka zbyt ciepła i wszystko się na niej waży.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując