Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-07, 14:51   #3721
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie wiem co robić? zamówiłam na hair2go rano bez rejestracji - zapłaciłam, ale maila potwierdzającego brak - nie mogę sprawdzić historii zamówień bo się nie rejestrowałam.... co robić
Skoro juz oplacilas to nie pozostaje chyba nic innego jak czekac az odpowiedza na maila z pytaniem o potwierdzenie .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku nieważne jak zwał dla mnie kupno szamponu za taką cenę to jednak niepoczytalność wiec liczę na łagodny wymiar kary
A tak na serio to wychodzę z założenie że wszystkiego trzeba spróbować. Może akurat to ten cud, ktorego wciąż szukam w kosmetykach

Trzymam kciuki, zeby tak bylo.

A tak poza tym to jestem zdziwiona, ze nie dostalam szamponu gratis ani zadnej znizki od tego sklepu . Dzieki moim poleceniom pewnie lacznie juz kilka tysiecy zarobili.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy na bonie 40 zł z Douglasa jest informacja, że kupon jest ważny tylko z kartą?
Ktoś wykorzystał mój bon, wiem gdzie, wiem kiedy i wiem co za to kupił. I tyle. Jest mi źle i smutno, bo nie wiem, co mogę dalej z tym zrobić.
A jak bon dostal sie w rece tej osoby?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora