Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-19, 12:53   #1025
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
u mnie też jest kilka takich historii, które zawsze przy okazji spotkań rodzinnych są powtarzane

"pracuję stopami" brzmi jakbyś była luksusową prostytutką

no co Ty, żadna obraza, po prostu mnie wkurzają, to już mój facet ma miększe pięty ode mnie

u mnie tak samo, np. jak będąc małym glutem wyciągnęłam rurę doprowadzającą wodę do pralki i uciekałam w popłochu z łazienki i tak wskoczyłam na fotel, że prawie go wywróciłam mama się zorientowała co jest grane dopiero, jak zobaczyła moje mokre skarpety

wycieram obiadową surówkę z laptopa

to Twój Sylwestrowy pewnie ma tak jak mój brat - stopy miękkie jak u dziecka, dłonie tak samo


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
znam ten bling, więc wyobrażam sobie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52121785]Jakie ładne,delikatne [/QUOTE]


dziękuję


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Bo w Naturze teraz zrobili masakrę zabrali jedną szafę Essence, a więc i połowę lakierów :/ zamiast tego jest szafa W7, która w połowie jest pusta, połączona z resztkami starych essence, catrice itd. Do tego wstawili też szafę smart girls, zabrali chyba Bell i jeszcze chyba jakaś zmiana, nie pamiętam. Ogólnie bajzel jakich mało :/
a czytałam gdzieś na czyimś FB, że w jakimś Rossie zabrali szafę Wibo ciekawe czy we wszystkich to będzie...

u mnie szafa W7 przedstawia się tak jak u Ciebie, też dostawili Smart Girls, ale Bell nadal mam, ale to co się tam dzieje, to jakaś masakra. wchodzę i nie wiem czego szukałam i gdzie to znajdę


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kobieta

dodaję w wyobraźni bling i jest

nie wiem czy doczytałaś później, ale gradient nie doszedł do skutku

dziękuuuję


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Podoba mi się
A błysk mgiełki sobie wyobraziłam

dziękuję


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić

ChG Shell-o
CC Blue Heaven
Orly Cotton Candy

przeepiękne wszystkie


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52123605]Ja próbuje wyczyścic swoje paznokcie i palce.Zmywałam MissX i pofarbowała mi płytkę na niebiesko mimo bazy [/QUOTE]


o kurczę, słabo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora