Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-22, 10:31   #1483
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Prawda. To bez znaczenia, zwał jak zwał.


Kiedyś i w Naturze były, ale wtedy mi było wybitnie nie po drodze.
Oblukaj, fajna i niedroga sprawa.
Ja bym wzięła jeszcze ze dwa, na zapas... ale brokuł czeka- brokuł nie wybacza.



Trzymajcie mnie. Zwiążcie mi ręce.
Chyba się na coś skuszę.


Witaj Madziu!
Zachęciłaś mnie, chętnie poczytam, a nie tylko forum i forum.
No ładna jest ta czwóreczka TF.




Apropo, wczoraj pytam się Misiaczka, która godzina?
Po chwili dotarło do mnie, aaa tak, przecież już po 18, toż to Nocny Jastrząb już nadawał. Także, ten tego.

Ja też polecam zapoznać się z Catrice, mają fajne rzeczy, lubię szminki i żel do brwi. Próbuję upolować ten taki mazak/liner do brwi, ale cały czas jest wykupiony cienie też lubię, ale mam tylko pojedyncze, nie kupowałam paletkowych.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Taaa Too Faced i gustowne opakowania Dlatego mnie aż tak nie kusi ta marka, bo opakowania rodem z dodatków do 13
dokładnie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja to i może bym powalczyła, ale jak zaraz ktoś mi napisze, że w stacjo jest już kolekcja wiosenna to cały misterny plan w pi.zdu



I jutro będę spała pod mostem
O ile Diorowa i Szanelowa mnie nie przyciąga tak przy tej G. bym też się nie powstrzymała

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zapasy pielęgnacyjne mojej mamy*

* Dodatkowo poza zdjęciem 3 zestawy Sampar... I milion innych kremów na półce w użyciu...
Mama jest kolejną esteemaniaczką wątkową (taką przyszywaną, skoro nie ma czasu pisać )

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No i teraz moje zapasiki*

* Zdjęcie nie obejmuje 2 zestawów Sampara oraz całorocznego zapasu Clinique................. ............

A co do kolorówki, to jest to tylko ta część nieotwierana
No to widze że lubość do estee jest albo genetyczna, ale mama cię dobrze uczy życia
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2016-01-22 o 10:49
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora