Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 18:19   #893
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Agnieska, a czego się spodziewałaś, pytam z ciekawości, bo ja też bym chciała więcej i lepiej.
Kulki rozświetlające - wyglądają strasznie sino, myślę że będą dawały bardziej chłodne niż uniwersalne-neutralne rozświetlenie (widziałam je raczej jako miks kolorystyczny w rodzaju meteorytów Pucci niż samych różów i fioletów)
Róże - mój największy zawód - kolory to w gruncie rzeczy albo chłodny róż albo brzoskwinia, hallo, producencie, są też inne odcienie które pasują na policzki!
Cienie - połączenia kolorów mało fantazyjne, bezpieczne i cóż - znane już z innych produktów, również Joko.

Mam wrażenie, że Joko postawiło raczej na zmianę opakowań niż kosmetyków jako takich. Opakowania eleganckie, a wnętrze wygląda dla mnie tak... tanio Pewnie będą rozszerzać gamę kolorystyczną, może na waszych zdjęciach będą wyglądać lepiej ale dla mnie - na chwilę obecną - klapa

Wiecie, ja na prawdę miałam jakąś nadzieję że Joko tą kolekcją podniesie poprzeczkę dla polskiej kolorówki, a tak naprawdę bardziej podobają mi się poprzednie kolekcje, choćby Chocolate.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując