Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-22, 19:06   #6
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?

Hej,
Jutro będę miała kładzioną farbę Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobrać kolor żeby był podobny do tego który teraz mam. Przeglądam paletę i podoba mi się chyba 4.13.
Zależy mi żebym mogła później kupić sobie inną farbę która da bardzo podobny kolor, bo odrosty chcę farbować sama w domu.

Teraz mam na włosach Garnier Nutrise ultra color 3.03 naturalny złoty ciemny brąz.
Jeśli jutro nałożę farbę 4.13 Schwarzkopf Igora to jaką kupić farbę żeby za miesiąc pokryła odrosty? Czy tą moją starą Garnier Nutrise ultra color 3.03? Czy efekt nie będzie brzydki? Odrosty będę chciała farbować w domu, więc nie kupię tej Schwarzkopf Igora bo jest profesjonalna, poza tym włosy mi rosną strasznie szybko i często musiałabym do fryzjera latać.

1) Jaka jest inna farba zbliżona do tego koloru?
2) Czy mogę użyć mojej starej Garnier Nutrise ultra color 3.03?
3) Czy nie będzie efektu "innego koloru odrostu" jeśli zastosuję na odrost inną farbę niż tą Igora którą jutro będę farbowana?

Proszę o pomoc bo nie wiem czy farbować jutro tymi Schwarzkopf Igora.
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując