Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 09:18   #2986
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość



Ja jak dowiedziałam się że jest chciałam go kupić ale Corii na wątku Guerlainowskim pisała że jest słabiutki więc odpuściłam
I chyba jest droższy niż standardowe podkłady diora?
Mi i z diorem( poza BB) i Chanel( poza vitalumiere , i vitalumiere aqua) nie jest po drodze.
Ostatnio widziałam recenzje tego podkładu w sprayu i chyba kupię go na wiosne
kosztuje 229 zł o ile dobrze pamiętam, mnie również z Diorem nie po drodze - tylko ze Stara jestem zadowolona i kiedyś daaawno temu z Dior Icone, no i jeszcze Dior Capture obecnie, całkiem fajny, ale drogi jak cholera a tak to nie lubię podkładów Diora
w ogóle wczoraj w gazecie doczytałam, że ten Air jest na bazie wody i to by wyjaśniało dziwne ściągnięcie cery jak po podkładzie matującym- nie znoszę takiego efektu
229 zł w kieszeni


edit:

w ogóle to powrócił kolor 026 Mlecznej Akwareli z Rouge Bunny Rouge dowiedziałam się w D.
nie mieli testera, ale jest dużo jaśniejszy niż 027 który ze strony D. zniknął i został wycofany- szkoda bo między 026 a 028 jest bardzo duża różnica i znów nie utrafię z kolorem to tak dla tych co lubią ten podkład
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-02-20 o 09:23
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora