Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 12:37   #428
dagaP
Raczkowanie
 
Avatar dagaP
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 128
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez kasiulk86 Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś uczuliły kosmetyki ziaja (seria liście manuki) i po prostu je odstawiłam. Napisałam do producenta, opisałam problem i odpisali mi, że faktycznie może wystąpić taka reakcja i zalecają używać innych kosmetyków ziaja (używam sporo kosmetyków tej marki, ale tylko przy tym jednym coś poszło u mnie nie tak). Potem czytałam, że z ta seria jest tak, że albo komuś w 100% pasuje albo w 100% nie pasuje.

Myślę, że z hybrydami (i wszystkimi innymi kosmetykami) też tak jest: nie są dla wszystkich. Jest tyle marek na rynku, że nikt nikogo nie zmusza do używania producenta X czy Y.

Po moim przypadku z kosmetykami ziaja nawet nie przyszło mi przez myśl żeby pisać w necie obraźliwe komentarze na temat firmy, ale widzę, że sporo dziewczyn ma inną taktykę ;p


Powinnaś jak najszybciej zdjąć hybrydę! Lepiej nie narażaj się na rozwój podrażnień, tylko wylecz paluchy jak najszybciej
Podpisuję się rękami i nogami. To co czasem czytam o uczuleniach i jak dziewczyny jadą po firmach jest nie do pomyślenia. Uczula wszystko i jedne produkty mogą być bardziej alergenne niż inne ale to nie zmienia faktu, że można się uczulić nawet na wodę

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez tancereczka033 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo, u mnie ta "opuchlizna" tak jakby zrobiła się trochę pod paznokciem. To taki bąbel, w którym była ropa. Smaruję to maścią sterydową. Dodam, że na tym paznokciu mam od 31 grudnia semilac 001, i na tym paznokciu malowałam sobie zdobienie jeszcze dwoma innymi kolorami i podczas robienia te wzorki nie utwardzałam do końca, bo nie chciało mi się aż tak długo czekać... pewnie to to spowodowało taką sytuację
Hybryda nieutwardzona do końca może być bardzo szkodliwa dla płytki. Nie bez powodu instrukcja użytkowania dokładnie podaje, ile utwardzać. A później się cierpi przez własne niedbalstwo.
dagaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując