Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-11, 22:27   #1887
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hej Tajga, właśnie jak czytam jak Ty przechodzisz cosmelanienie to też tak chce!
bo wydaje mi się, że łagodnie prawda?

Wiesz co...w sumie to sama nie wiem czy łagodnie czy nie. Próbuję swój stan porównać do tego co piszą dziewczyny i wniosek jest narazie jeden - wszystko przebiega tak jak powinno.

Przeszłam już jednodniową deprechę cosmelanową, ale na forum po wspólnym przesłuchaniu Grechuty zrobiło się jakoś tak cieplej mi na duszy

Tak więc toczę moją batalię z niechcianymi od lat plamiskami. Raz jest lepiej, raz gorzej, ale ogólnie stram się być dobrej myśli.
Cosmelan to nie jest zabieg przyjemny i tak jak któraś z dziewczyn pisała to forum jest nam potrzebne, żeby w deprechę nie popaść.... Bo jak tu myśleć pozytywnie podczas pierwszych dni po zabiegu, jak jest gorzej niż przed, wszystko piecze i łuszczy się....
Ale nie piszę tego by Cię wystraszyć, bo jestem zadowolona że w końcu zrobiłam cosmelan. Długo o nim myślałam... ale najpierw byłam w ciąży, później małe dziecko, dopiero teraz zdecydowałam się i wierzę że będzie dobrze

A Ty kiedy planujesz??
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora