Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-25, 10:29   #2731
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A jak działa skwalan na okolice oczu ? Ciekawi mnie to, bo do tej chwili stosowałam serum rose, granat i Renew łącznie z 1% lub 2% żelem HA rónież na okolice oczu i świetnie się do tego nadają te sera Skwalan jak działa ?
Wg BU:
"» Polecany do pielęgnacji przesuszonej skóry wokół oczu oraz w przypadku skóry podrażnionej i odwodnionej, wymagającej regeneracji płaszcza lipidowego, jak również jako dodatek zwiększający penetrację składników aktywnych w głąb skóry. "

Skóra wokół moich oczu kiepsko reaguje na kremy, a jako że skwalan powinien ładnie skórę nawilżać, natłuszczać i wchłaniać się całkiem - postanowiłam że spróbuję. Narazie zmieszałam kroplę z żelem hialuronowym 1% i nałożyłam pod oczy - zobaczymy jak się spisze przy dłuższym stosowaniu Może kiedyś spróbuję sam... Na resztę twarzy mieszam tamanu z żelem To na noc. A rano pod oczy i na twarz- serum flavoC15%. Muszę dokupić jakieś serum na zmianę - myślę nad rose albo lemon. Waham się jeszcze co mi bardziej potrzebne
Powiedz - czy żel 2% wg Ciebie lepiej nawilża? Myślałam o nim ale najpierw chciałam spróbować 1%
April007 jest offline Zgłoś do moderatora