Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z długich na krótkie-która się odważyła?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-09, 12:33   #772
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;12223443]Haha patrzcie co znalazłam: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=82861

Dag-mar, przeczytałam trochę twoich postów i doszłam do pewnego wniosku. Tu nie ma problemu jakiś "pan adam", tylko ty. Ja tu raczej nie zauważyłam aby w tym wątku pisała pod wieloma nickami jakaś osoba pisała, że ścięła długie włosy na łyso. To ty masz problem. Przeczytałam twoje posty. Najpierw pisałaś: "nie ścinaj długich włosów nie będziesz kobietą", a potem "tylko krótkie włosy są fajne". Zastanów się nad sobą, zamiast jakieś głupoty pisać. Jakoś nikt tu nie zauważa "faceta co zakłada 50 kont" i pisze "scięłam długie włosy na łyso i jest mi z tym dobrze".[/quote]

A moim zdaniem, niepotrzebnie najeżdżacie na dag_mar. Przytoczony przez Ciebie cytat jest akurat ironiczny i nie wiem, jak ma się do sprawy. Skoro dag_mar uważa, że ktoś ma kilka kont i niezdrowo się podnieca obcinaniem włosów, to może ma ku temu jakieś podstawy? Rozumiem, że mogłaby napisać od razu do moderatora i tak byłoby znacznie lepiej- sama, stwierdzając na forum, że powstało kilka nowych kont użytkowniczek, które zachwalały pewną sieć sklepów, spotkałam się z oburzeniem. Bo niektórzy po prostu pewnych "zbiegów okoliczności" jakoś nie zauważają. Nie wiem, jak jest w tym przypadku, ale darujcie sobie jakieś personalne wycieczki.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując