Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-30, 15:23   #4241
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kasiulkiee Pokaż wiadomość
[KochamMichasia] dziekuje pięknie za odpowiedź,
wieksze krwotoki na szczęście się nie zdarzaja.. ;*
pozdrawiam;]
Nie ma za co Daj temu troszkę czasu, wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Martyna1962 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. przebilam sobie jezyk 2 tyg temu. ranka sie zagoila jezyk juz nie molal, a tu nagle ropa mi sie zbieta co mamm robic bo nie mam pojecia . plukam rumiankiem ale nic nie daje. POMOCY .
Ja już nie mam słów, trudno przejrzeć 3 ostatnie strony i trochę o tym poczytać?
Wydaje mi się, że chłonkę nazywasz ropą.
A po 2 tygodniach można się tego jeszcze spodziewać.


Cytat:
Napisane przez kasiulkiee Pokaż wiadomość
po dzisiejszej nocy krew sie nie pojawila.. ;* cale szczescie. Byc moze dlatego, ze podlozylam pod glowe na noc wyzsza poduszke. na jednej ze stron o piercingu wyczytalam, ze kiedy glowa podczas snu jest wyzej polozona od serca nie pojawia lub tez zmniejsza sie obrzek jezyka)
Otóż to

Cytat:
Napisane przez xxqrkaxx Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie.. wczoraj przebyłam sobie języczek.. Po zabiegu mi napuchnął i mam wrażenie, że mam go za mały... I moje pytanie jest takie czy kolczyk może się wrosnąć w język? Bo się tego troszeczkę obawiam.;/
Pozdrawiam.
No to jakiś partacz Ci to zrobił, skoro dał za krótki kolczyk.
Pamietasz jaką masz długość sztangi?


Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
Hej
Mam mały problem,ponieważ dzisiaj połknęłam metalową kulkę od kolczyka ( ze stali chirurgicznej ) no i się trochę boję,bo ona zamiast ,,isc" przełykiem w dół to chyba jest cały czas u góry...Czuję ją za każdym razem jak przełykam ślinę,tam jakos z tyłu.Isc z tym do lekarza?? ;( pomozcie
Nie musisz iść do lekarza, znam ludzi którzy połkneli sporo ilość kulek i żyją.
A co do tego, że wydaje Ci się, że kulka nie przeszła niżej to najedź się chleba (bez masła). On wszystko przepchnie


Cytat:
Napisane przez xxqrkaxx Pokaż wiadomość
Hmm.. może zmienić kolczyk na dłuższy.? Bo mam strasznie napuchnięty i widać tylko kuleczki i ani trochę tej pręcika... A strasznie boje się ze możne ten kolczyk wrosnąć...

Owszem może tak wrosnąć, że trzeba usuwać operacyjnie, nie wyobrażam sobie doprowadzić do takiego stanu, mimo wszystko nie kolczyk ponad wszystko. A ty powinnać zamówić sobie z wild cata wysterilowaną dłuższą sztangę, założyć jednorazowe rękawiczki i sobie zmienić albo iść do piercera albo tego który Ci przebijał, albo do innego.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora