Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 08:21   #2228
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Uważam że nasze forum uosobia wszystko co najlepsze w internecie/grupach dyskusyjnych i prawie nic co najgorsze - jestem dumna że tu przynależę i niezwykle cenię i lubię poznane tu osoby
Też tak uważam, ja nie często udzielam się na forum, bo moja wiedza jest bardzo skromna, ale uwielbiam czytac wszystko co piszecie. Wiele skorzystałm dzięki temu czyli: minerały, biochemia, saniki. Na wąrek EDm nie wchodzę ostatnio bo mi ręki opadają jak widzę ciągle powtarzające sie pytania ( na zakupowym podobnie) i podziwiam te soby, które maja siłę pisać o zasadach panujących na forum co drugi post (szkoda, że efekty pisania dają małe rezultaty)
Co do zamówień zbiorowych, ja korzystam i jestem bardzo zadowolona, a co do Pastereczki to ja bardziej się martwiłam o to dlaczego się nie odzywa z obawy że coś złego mogło się stać, niż o to czemu jeszcze nie mam swojego zamówienia, ale jak widac każdy ma inne priorytety w życiu
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora