Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapychające składniki w kosmetykach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 21:39   #556
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez enilrats
hej,mozecie mi powiedziec cos o skladnikach pewnego zelu ? (zel aloe vera firmy zuccari)

sklad : aloe barbadensis,xanthan gum,citric acid,sodium benzoate,potassium sorbate
Aloe Barbadensis - wiadomo, wyciąg z aloesu
Xanthan Gum - stabilizator/zagęszczacz
Citric Acid - konserwant, może też być używany do regulowania pH
Sodium Benzoate - konserwant
Potassium Sorbate - konserwant

Nie wiem, co chcesz wiedzieć na temat jego składników Zapychaczy niet; jeśli nie jesteś uczulona na aloinę, stosuj śmiało, jeśli jesteś, polecam poczytać, czy ekstrakt aloesowy jest tutaj z samego miąższu, czy ze skórki aloesu (aloina jest w skórce).

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7
Rayne dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, ja juz kiedys pytala ginekologa o te badania, ale uznal widocznie wykonanie ich za zbedne.
Gwiazdeczko, ja wiem, że lekarze często są niechętni różnym rzeczom, ale jednak myślę, że skoro tak reagujesz na Dianę, to coś Twojemu organizmowi w tych tabletkach nie pasuje. Powinnaś przynajmniej powiedzieć lekarzowi o tych objawach, niech się choćby zastanowi nad takim badaniem - bądź nad zmianą Diany na jakieś inne tabletki (może któreś, które dobrze tolerowałaś? może Yasmin bądź Jeannine?).
A propos - ja Logest też bardzo dobrze znosiłam Teraz biorę Yasmin i również nie mam żadnych niepokojących objawów, natomiast bardzo źle znosiłam Novynette - ja i moja cera.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując