Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wibo. vs Essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-18, 09:43   #26
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Wibo. vs Essence

Fajny wątek. Myślę że jest za równo dużo wielbicielek jednego co drugiego, a do tego dochodzi jeszcze marka My Secret oraz Sensique.
jednak jakbym miała wybierać Essence czy Wibo wybrałabym zdecydowanie Wibo. Może jestem za stara na Essence albo zbyt wybredna? Miałam kilka rzeczy z Essence ale przeważnie te kosmetyki mi nie pasują: cienie wydają się za mało napigmentowane, wszystkie błyszczyki są w smaku mdlące słodkie a ja nie cierpię "słodkich" błyszczyków. jedyne co mi się w tej marce wydaje godne polecenia to Lakiery COLOR &Go bo mają fajne kolorki i taki zestaw cień+ eyelinier bo nadaje się na wyjazdy -fajny pakiecik.
Ale wibo u mnie króluje
Bardzo cierpie odkąd przeprowadziłam się do miasta bez Rossa i mamy w 1 sklepie podstawową szafę Wibo bez nowinek.
Z wibo pasują mi prawie wszystkie błyszczyki, Balsam z mentolem jak polska kopia carmexa , lakiery do paznokci, eyelinier, brązer, kulki i..podkłady z colagenem morskim oraz cienie!! E...czyli wszystko prócz kredek Uważam że to świetna firma i większość jej produktów jest bardzo udana.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując