Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farby "LONDA"
Wątek: farby "LONDA"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-15, 14:23   #365
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ale śliczne
Tylko jest mały problem, raczej nie bardzo moge zejśc do takiego poziomu jasności, a dwa to i nie chcę. Moje włosy to szatyn. no teraz to lekki rudzik, ale moga być, chciałam taką mysią polską blondynę. Po drugie mam oliwkową karnację, jestem dość śniada strasznie głupio w takim wyglądam kolorze, normalnie solara. Wiem, bo kiedyśtam zachciało mi się odbarwiać alfaparfem i wyszły mi takie prawie białe po 2 razach po 1, 5godz w odstępie 2 godz. Zawsze nosiłam baleyage, ale teraz mam kruciutkie zaledwie 5cm i podgolone boki, to odpada, normalnie jak w czapce, albo ryża baba z rynku - tak wyglądałabym z tymi plamkami - kwadracikami no i czas i kosmiczna cena. Już odrost po całości chyba zdecydowanie lepiej wygląda niż balejaż zrastany (tez to przerobiłam). farbę to sobie sama mogę położyć raz na 3 tyg nawet (teraz to 3 x tydzień) a tak to mam całą sobotę w salonie

Powiedziano mi że naturals są słabsze w działaniu i na takich ciemnych nie wychodża i szybko sie do rudego wypukują:confus ed:
nie wypowiem się, bo farbowałam tylko naturalsem, ale fakt - nieco rudzieją przy odroście po około 3 tygodniach, dlatego też ją zmieniłam na wellaton, z nim nic takiego się nie dzieje.

Jeśli nie chcesz takich jasnych to właściwie nie wiem co polecić, możesz zajrzeć na nasz wątek "włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy" czy jakoś tak
tylko musiałabyś wstawić zdjęcie swoich włosków i najlepiej zdjęcie z kolorem o jaki Ci chodzi
przejrzyj pierwszą stronę, zajrzyj też na bloga Blond Bunny
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując