Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-30, 10:54   #288
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Berry Love z serii Myszki Miki z H&M To ten ze śliczną buteleczką.
mam go mam go, ale jeszcze nie malowałam

Też chcę naszyjnik z klatką


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Malowałam wczoraj paznokcie lakierem Sally H....przypomniałam sobie dlaczego ich nie lubię nie dałam topa, czekałam 1h po pierwszej warstwie i kilka godzin przed pójściem spać, a dziś mam pościel na paznokciach będzie zmywanko po pracy...i chyba się ich pozbędę
łooo matko, nie znoszę takich co trzebna cały dzień malować żeby było ładnie... a mi i tak wiecznie zbąbluje!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Mgiełko Myślę, że lepsze żółte paznokcie, niż cienkie jak papier jak mówisz, bo żółte można zamalować - i tak byś pomalowała, więc ... a cienkich niestety nie tak łatwo uratować... U mnie najczęściej kończy się ścięciem i rośnięciem od nowa.
A paznokcie jak już loli wspomniała, jak zawsze z klasą i elegancko Nie wiem jak Ty to tak pięknie i równo malujesz ?
tez mi się wydaje, ze nie ma sensu ich ratować az tak drastycznymi sposobami bo i tak ciągle maluję i ciągle będzie tak samo...

Dziękuję a ja kilka razy zdradzałam mój sekret tutaj na wątku. Producent tego cuda powinien mi dożywotni zapas zafundować!

(Donegał to jedna z tych rzeczy bez których już teraz nie zaczynam nawet malowac pazurków.. zalanych skórek nic nie uratuje ale drobne niedociągnięcia owszem a ja nie potrafię życ jak coś jest nierówno )

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
przypomniał mi się taki demotywator (w załączniku) myślałam, że to nieosiągalne, ale zwracam honor
eeeeeee to Sabb albo Orlica to gdzieś tak w tych okolicach jak ten demotywator

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Paznokcie, jak zawsze, przepiękne.

Pomyśl sobie, jak to to się kiedyś wspólnie rozmnoży


hehehe nooooo moja wyobraźnia też chyba nieogarnia - kupa śmiechu będzie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
My_Blue - wycofywana odżywka do włosów, która ponoć czyni cuda i gra na trąbce.
nieeeeeeeeeeeeee

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
EDIT: info z tablicy Farmony - Jantar pozostanie w produkcji - przynajmniej jeszcze przez cały 2012 rok

Także nie ma się co bać
nooo bo już biegłam do apteki po zapas! Co prawda az takich efektów powalających nie zauważyłam wydaje mi się, ze pielęgnacja ogólna bardziej pomogła niż Jantar ale właśnie mam przerwę i kończę kurację.

aha i kupiłam dwie mgiełki z Wibo
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora