Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 08:19   #2513
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Zawszę, jak odsunę skórki (nawet czasem jak tego nie zrobię) to tworzy mi się taki mały wałeczek tam...
Ja tam żadnego wałeczka nie widzę

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> Mmedeah88
A widzisz :P ja tam jestem zadowolony z kierunku rozwoju jaki obrałem, pomimo zupełnie niepotrzebnych przedmiotów jakie teraz muszę zaliczyć...
Jeśli Cię to pocieszy to taka sytuacja ma miejsce na KAŻDYCH studiach magisterskich Ja w lipcu kończę i się już doczekać nie mogę.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I tyle ze mnie po złamaniu kciuka mojego biednego mani jak w załączniku... jakieś takie koślawe, a już były takie ładne
Mgiełko, jak zwykle bardzo ładne pazurki

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Dobra, macie Geniusza z butelki. Po pierwsze, mało nie dostałam zawału, jak zobaczyłam pędzelek. Takie wieeelgachny
Lakier na żywo wygląda dużo lepiej, ładniej się mieni. Starałam się ująć te zmiany kolorów, ale do końca wyszło.
No pędzelek, to machnęli A lakier świetny! Ale to prawda- zdjęcia za nic nie oddadzą jego uroku.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim
Dzień dooobry
A co tu takie pustki
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora