Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 14:06   #4078
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Miałam zapytać wcześniej, ale zapomniałam...

Gwiazdy Moje, a szczególnie Aurario, szukam naturalnego sposobu na wzmocnienie paznokci
Jakieś dwa-trzy miesiące temu pazury prawej ręki zaczęły mi się masakrycznie rozdwajać Lewa ręka jest ok, ale prawa dramat.
Nie mam długich, nie maluję za często, nigdy problemów nie miałam, z hormonami etc.. wszystko ok, suplementacja jest (teraz skrzypowita), nic złego łapką nie robię... a dziady się rozdwajają i łamią na potęgę
Kremów używam różnych (w tym oliwkowy i rokitnikowy NB), czasami im dobrze robię peelingiem albo kąpielą w oliwie z oliwek, pilnik papierowy mam (zresztą obie dłonie tym samym traktuję)... co mogę z tym zrobić
vea, a skoro to glownie paznokcie prawej reki, to ja stawiam na sprzet do skracania pazurkow to samo obserwuje u mnie wlasnie... paznokcie wydaja sie mocne, ale jednak te u prawej sie rozlaza... i stwierdzilam, ze nie dosc, ze nozyczki tna korzystniej, jak sie je trzyma w prawej rece, to jeszcze technika pilnikowania pewnie tez srednio dobrze mi lewa reka wychodzi i w efekcie pazur sie uszkadza juz przy skracaniu. tak se wykombinowalam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora