Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaz permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-02-28, 10:05   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: makijaz permanentny

Czesc Krencioolek! Kresek tez bym nie robila, bo wtedy juz nie wyglada sie naturalnie. Jezeli ta Pani 1 miejsce zajela to musi byc bardzo dobra. Ja moj pierwszy makijaz robilam w Polsce, tu poprawialam, dzieki Bogu dalo sie poprawic. Ta dziewczyna zrobila mi ciemno rozowe kreski i bardzo krzywo, a napuchniety bylam kolo tygodnia. Pewnie bylam pierwsza z jej klijentek. A chcialam jeden ton ciemniejszy od moich naturalnych ust. Do tego chciala mi je powiekszyc i mialam miedzy rozowa kreska a ustami cialo, na poprawieniu musialam cierpiec i pare razy poprawiac ale teraz sa perfekt. Pozdrawiam i uwazaj, to jest super rzecz jak jest tez super zrobiona. Postaraj sie zobaczyc osoby ktore juz mialy u niej cos robione. I zapytaj jak dlugo sie to bedzie czymac. Ja mam na 3 lata, (to z Polski) nie wiem. Jezeli masz to na 3 lata, to powinna Ci to w 3 roku za pol ceny zrobic. Zapytaj, bo to nie jest tania sprawa. I zapytaj o poprawke zebys tez nie musiala doplacac. Musisz tez to potem smarowac tez zapytaj o masc.
Pozdrowienia, Kaha
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując