Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 15:20   #963
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No spoko! Kolor ciekawy i jasno wyszło. Jakoś ciemniej go sobie wyobrażałam
Mieni się chłodno i ciepło dla mnie, z przewagą ciepłego ale to to chyba od światła zależy.
Najlepsze, że utrzymałam poziom jaki miałam
Bałam się, że wyjdzie ciemniej a wyszedł próbnikowo. I jeszcze ładnie zniwelował mi tą lekką różnicę między jaśniejszym odrostem a końcami
Na razie poszło pół farby, więc może jak ją wykończę spróbuję 6P
Mieni się na ciepło/zimno w słońcu. W mieszkaniu jest przewaga zimnego poblasku. Na tym zdjęciu bez flesza widać, jak zimno wygląda w pomieszczeniu.

Mam takiego fajnego kameleonka jak chciałam

Moja matula z kolei stwierdziła, że mogłam ciemniejszy wziąć, bo przy tym nie widać różnicy w poziomie

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mcromance ja juz tyle tych bb przetestowalam ze glowa mala na zime kocham Dr. Jart Silver. Teraz testuje Lioele Dollish, Skin79 Scandal Rose, Mizon snail bb. Uwielbiam peeling TonyMoly Apple i maseczke Tomatox i jeszcze kilka rzeczy mam
Kusisz mnie, no... Ja muszę szukać żółtków, bo mam żółte tony w skórze i różowe bebiki mi się lekko odcinają.

A nie wiesz, czy te cuda TonyMolt mają jakieś próbki dostępne? Bo bym sobie sprawiła na wypróbowanie.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
No dobra lasencje przekonałyście mnie

W nocy miałam olej na głowie, rano szorowałam szamponem przeciwłupieżowym i ciekło na brązowo, więc ... jest jaśniej. Zdecydowanie czerń nie bije już po oczach

Wklejam kilka fotek pod różnym kątem
Wszystkie robione lustrzanką bez flesza, w naturalnym świetle dziennym.
Pierwsze w domu, ostatnie na dworzu w słońcu. Te w słońcu podobaja mi się bardzo
Jest ładnie. Bardzo. No i glon poszedł się kochać
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-18 o 15:14
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora