Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-30, 09:45   #2264
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ojej jak mi miło ja Viv nigdy nie dorównam
Hehehehe dobry żart
Masz cudowna płytkę i kształt opanowany do perfekcji, nie umniejszaj tego
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No masz ją tyle cudownych lakierów a ona w golasach! Wiecie, że ja autentycznie NIGDY nie chodzę bez lakieru (no może raz czy dwa, gdzieś na zakupy spożywcze z Tż...). Fakt, mam paskudnie żółte i mi wstyd. Może gdybym miała ładniejsze to by się zdarzało. Ale tak to muszę zawsze pomalować, choćby z nosem na biurku o 12 w nocy
Ja w sumie też. To znaczy teraz, jak mam króciaki, to zdarzyło mi się kilka razy, ale wtedy były prawie bez wolnego brzegu, to nie widać było żółtości Ale jak mam dłuższe to nie ma przeproś
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Androgynie
Wybaczcie uciapane skórki i fotkę z telefonu, ale nie mogłam już wytrzymać i musiałam jeszcze mokre mani Wam wrzucić
Super!
Bardzo mi się ten lakier podoba, a drobinki się łowią bezproblemowo?
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dobra, wrzucam w świetle dziennym. Wiem, że za bardzo zjechane te boki ciągle, ale póki co to ja nic nie ruszam na razie. Niech sobie powoli rosną i będę je poprawiać
Kształt kciuka jest idealny! Wzoruj się na nim
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Moje mini migdałki
Mani już zmazane, bo poodciskało się w nocy.
Wskazówka i faker najlepsze
Ale ogóle są urocze
Cytat:
Napisane przez AniccaM Pokaż wiadomość
Są są tylko nieco delikatniejsze Brzegi mi w nich lecą jak są na ostro dlatego lekko je zaokrąglam. Migdałów i szpiców strasznie nie lubię, więc lepszy taki "samopas"
Nawet nie wiem co powiedzieć...
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
niezbyt, u lekarza byłam, antybiotyk mam i się odbijam od ściany do ściany
Ojej Zdrowiej!
Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Hm?
To aktualne zdjęcie?
Jeśli tak, to kształt zgubiłaś koncertowo - boki jak od migdałów i płaskie czubki Trzeba się na coś zdecydować
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
heheheh Nooo ostatnio jakiś ruch się zrobił
Mało powiedziane - nawałnica rzekłabym
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora