Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-04, 08:38   #464
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Manimam.
Druga dziewica poszła na żer.
Bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Hej
ja co prawda nawet lubię szpice, ostre migdały... ale u Ciebie coś mi nie gra do końca. Może fakt, że są naprawdę ostre, ale może to, że masz płytkę schodzącą w dół, taka szponiasta (znaczy nie, że to źle, ale to najlepsze słowo dla zobrazowania o co mi chodzi). Po prostu wydaje mi się, że pasowałby Ci łagodniejszy kształt. O małym doczytałam już.



sama prawda Ty i Vivv macie migdały we krwi, a pozostałe, łącznie z moimi wydają mi się takie bardziej na siłę (wg mnie oczywiście)
Mi nie pasowało malowanie przy skórkach. Mam wrażenie, że gdyby przy skórkach był półokrąg byłoby lepiej znacznie, a tak to tak kanciasto jakoś..

Ja mam dokładnie takie samo zdanie. Kiedyś pisałam Viv. Jej migdały wyglądają jakby tak naturalnie rosły, jakby nic nie musiała wymuszać. Moje natomiast to jak plan wilczego szańca, skomplikowana procedura i na koniec może jest wszystko ok. Ale nie wyglądaja tak naturalnie, płynnie. Widać, że to kształt "trochę na siłę" wypracowany.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora