Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-16, 15:40   #1056
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inkaska37 Pokaż wiadomość
Naturalny mam szatyn, na zdjęciu choc kiepskiej jakosci, widac moje naturalne odrosty, wczoraj robilam henna i wogole nie chwycilo, nie wiem co robic, pamietam ze juz chyba kiedys tak mialam, i w koncu przefarbowalam na ciemny kolor - blizszy tego naturalnego, a w ogole to bym chciala cos w tym typie: http://www.ceneo.pl/431622
Na pewno nie uzyskasz takiej jasnej miedzi na ciemnych włosach... Ale henna trzymana 1-1,5h powinna dać złocisty kolor. Można też dodać do mieszanki jakiejś żółtej przyprawy typu kurkuma.
A gdybyś zastosowała taką zwykłą naturalną hennę? Bo widzę, że stosujesz jakieś "wynalazki" Czytałam na zagranicznych forach, że każda henna, która ma farbować na kolor inny niż rudy (czyli te wszystkie blondy, czerwienie, brązy, bordo, wiśnie itp) to zwykłe chemiczne badziewie. Aż mnie ciarki przechodzą, jak sobie przypomnę co z moimi włosami zrobiły pseudohenny venity, więc do końca życia będę unikać tego typu produktów.
Narin jest offline Zgłoś do moderatora