Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-10, 10:08   #2736
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Co to za magiczny primer? jesli mozna wiedziec
Patrz niżej

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Coldold, napisz Kochana jaką masz cerę i jakie proporcje zastosowałaś. Ja mam już wszystko do kręcenia primera KKZJ, tzn. żel silikonowy, olej ryżowy i krzemionkę, nie mam tylko olejku rozmarynowego - zresztą żadnego olejku poza tamanu nie mam Mam tłusty pyszczek i boję się, że będę się jeszcze bardziej tłuścić jak dodam jeszcze coś bardziej treściwego. A może by tak dodać kropelkę HA???? KKZJ co myślisz?
A tak w ogóle KKZJ to mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że wykorzystam Twoją recepturę bez opłacenia praw autorskich
Stosowałam się ściśle do przepisu KKZJ, właśnie z bloga Cathy, bo na forum gdzieś mi zaginął w czeluściach. Olejku rozmarynowego dodałam tylko ze dwie kropelki, bo to olejek eteryczny. Cerę mam normalną, nie przetłuszczam się zbytnio, ALE nie wchłaniam nadmiarów (jak to brzmi) tzn. wszystko co bardziej treściwe, pozostaje mi na paszczy i się błyszczy, a ten primer jest naprawdę leciutki, nawet na filtrze, wchłania się do matu.

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
o rany.. Coldold aż nie wiem co mam powiedzieć .. super, bardzo się cieszę, że Ci pasuje
Nic nie mów, tylko wymyślaj nowe receptury dla małej Cold
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2010-03-10 o 10:30
coldold jest offline Zgłoś do moderatora