Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 16:56   #3942
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczyny używała któraś z was palett E20?czy ta farba nadawałaby sie na podkład?
Tak, nadaje się na podkład
Dziewczyny już tu pisały o tym

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Jedną foteczkę Wam wkleję jak dostanę inne to wkleję
Ale diablicą byłaś
Fajne różki, no i loczki też rzecz jasna. Tak w ogóle to ślicznie w lokach wyglądasz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi- my już po farbowaniu kładłam na bardzo sprany mroźny beż z castinga, wiec ciemny miała kolorek, 7,13 jej ładnie odświeżyło, nie miało zadania rozjaśniac ani przyciemniac. Wyszedł taki ciemny blond z rudawym refleksem kuzynka zadowolona bo włosy miekkie, lśniace wiec kamien z serca ale się szybko da rade uwinąc tyle że jej kładłam odrazu na całość to łatwiej jestem ciekawa jak u Ciebie chwyci 8,13. Tak sobie dziś myślałam, że jakby co to może byś zrobiła z poreference loreal islande nr 7,1. Podobno ładnie, naturalnie i chłodno wychodzi
O, kolejna excellka przetestowana
Fajnie, że i kuzynka zadowolona
A jak u Ciebie? Kolor się trzyma? Nie wypłukuje się zbyt szybko? No i czy nie żółknie?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Mam tylko takie normalne zdjęcie, ale chyba wystarczy by "pokazać" kolor Na początku, czyli od razu po farbowaiu wychodzi taki... nie wiem jak to napisać, trochę dziwny, niby popielaty, niby to złoty, ale już po pierwszym myciu wszystko się ładnie ujednolica, uwielbiam ten kolor.
Co do problemu, masz rację, ale jednak zafarbuję włosy za tydzień, mam nadzieje, że nie wypadną wszystkie a na uczelni na pewno nie pokażę się w tym co mam teraz, nie mogę patrzeć w lustro przez ten kolor...
Chcę znowu mój jasny blond
Kopara mi opadła! Jakie cudne włoski
i kolor i długość i fale

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Warto warto duzo sie wyjasni i pomyslowo zrobione oczywiscie nie zabraklo tez na sali gowniarstwa ktore to niczego sie nie boi i smieje z filmu Mi tam sie podobal i TZ-owi rowniez
Nawet nie wiedziałam, że już w kinach jest
Widziałam pierwszą część i wstyd się przyznać, ale w niektórych momentach gęsia skórka się pojawiała
Także teraz kolej na część II
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora