Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-19, 21:13   #2250
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Elizko, zapisane
Super, bardzo mi sie podoba i chce na pewno Kup jak bedzie dla mnie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rózowawe, zgadza sie? Mnie sie spodbał bezo-braz nr 02

To jak cos, to Kolezanką w tym macu wykupi od razu cały zapas Porcealin Pink
Evuś, Ty wiesz. Ten roz co nam sie podoba to część siakieś większej limitki? A ile moze kosztowac? A co tam jeszcze warto miec?
Oj spodobal mi sie ze ho ho Bedzie moj :P
Czasami zaluje ze tu w polsce nie mam MACa na miejscu. W UKeju mialam 5 min do MACa

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dzięki za tak ścisłą odp.Tak,pamiętam,że miałaśNo ja bladziochem tez nie jestem,więc chyba dobrze w sumie,że odłożono mi 2kę.Na lato z pewnością bedzie ok,troszkę gorzej może być zimą,ale cieszę się,że w końcu będę posiadaczką LP,w ubiegłym roku nie załapałam się,wykupiono.z podkładów,które wymieniłaś miałam tylko guerlaina parurka01,ale był zbyt jasny i poleciał,wiec wnioskuje,że skoro 01 za jasny 02 byłby ok,to i LP 2ka bedzie ok
Mysle ze LP to dobry wybor. Przerobilam mase roznych sypkaczy i dla mnie LP jest najlepsiejszy. (jeszcze tylko jakiegos sypkacza z MACa musze dorwac - Corii doradz ktoren najlepsiejszy ).Po 30tce odeszlam od matu i zaczelam doceniac efekt zdrowej cery. LP cos takiego mi wlasnie zapewnia i za to go wielbie A i pojemnosc słuszna
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora