Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej skórze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-16, 14:51   #1
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100

Jak często można robić peeling kawitacyjny i sonoforezę przy zanieczyszczonej skórze?


Witam,niedawno kupiłam skin cleaner do wykonywania peelingu kawitacyjnego ,model KD-8010.W związku z tym mam pytanie jak często mogę stosować peeling kawitacyjny,sonoforeze i masaże ultradźwiękami tak żeby sobie nie zaszkodzić.Jestem słuchaczką na studium kosmetycznym,ale najbliższe zajęcia mam za 2 tyg żeby o to zapytać.Zacznę od tego ,że peeling kawitacyjny robiłam 2 wieczory pod rząd wraz z sonoforezą ,moja skóra jest tłusta i zanieczyszczona i w związku z tym mam taki zamysł.Jeden dzień stosować peeling kawitacyjny ,na następny sonoforeze z masażem ultradźwiękami i tak w kółko aż stan skóry się mi nie poprawi.I w związku z tym mam pytanie ,czy z peelingiem kawitacyjnym i sonoforezą można przedobrzyć,uszkodzić sobie skórę? Będę wdzięczna za odpowiedzi bo jakoś na necie nie umiem się doszukać odpowiedzi
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując