Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-07, 17:44   #3034
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nienawidze rozmijania sie z listonoszem! Bo paczke moge odebrac dopiero nastepnego dnia! Teraz codziennie bede warowac na niego, bo kupilam na ebay sporo kosmetykow i czekam chyba na 6 paczek. Dzisiaj doszedl tylko cien Lancome.

To jednak nie była truskawkowa paczka jeszcze


Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
oprocz Laury jest tam kremik Primordiale pod oczka (ten przez Ciebie polecony ), rozswietlacz pod oczy Smashbox oraz tuszyk Lancome dla mamy

takze podatek moze wyniesc nawet 60zl z tego co wyliczylam:/ moga byc jakies problemy z Tru z oddaniem czy raczej nie?


ja mam brazerek Rimmel, bardzo mi odpowiada jego kolorek ale mysle ze na lato moglabym sobie cos sprawic jeszcze, ale zeby nie byl za jasny, zwlaszcza ze na pewno sie troche opale

Chyba lepiej było zamawiac pojedyńczo... Ja tylko raz zamówiłam 2 rzeczy, zwykle po jednej...


Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Też bambusa kupiłam w ciemno z opisu na wizaż i ...... jestem super szczęśliwa że go mam. Daje bardzo naturalny efekt na twarzy - często zbieram pochwały, że fajnie wyglądam, że wypoczęta, że promieniejąca itd itp. Ale nikt nie zauważył ze to do końca nie tylko natura lecz też wspomożenie pudrem brązującym. No i nie wyprowadzam ich z nieświadomości
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Jestes rozgrzeszona i usprawiedliwiona. Kupuj smialo.
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Serenite - do dzieła więc...
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie kupuj kupuj
pozniej bedzie sie do kogo zwracac z radamy moje guru

O Wy wstrętne kusicielki!


Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Efekt przepiękny!
Dzięki
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora