Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Operacje nosa - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 09:27   #1438
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez roki3 Pokaż wiadomość
ma do ciebie pytanie widzę ze jesteś tuż po operacji więc z niektórymi sprawami na bieżąco oczywiście gratuluję ze się zdecydowałaś i już jesteś po. czy musiałaś się zaszczepić koniecznie przed operacą muszę szybko podjąc decyzję a już nie zdążę raczej
Nie zaszczepiłam się. W formularzu przedoperacyjnym zaznaczyłam, że nie jestem szczepiona. Wszystko zależy od kliniki. Ja miałam pełne zaufanie do operatora, widziałam jak wielką wagę przywiązują do czystości.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Truskawka dzięki za buziak!! Mam nadzieję, że termin konsultacji jednak Ci nie przepadnie. Wiem, że przestrzeń powietrzna nad Polską jest już otwarta.

Oddycham pokaż swoim rodzicom nasze forum, udowodnij im, że operacje plastyczne nie są domeną zapatrzonych w siebie gwiazd. To zabiegi setek tysięcy kobiet, polskich kobiet. Ich reakcja jest zrozumiała, martwią się o Ciebie. Ale kiedy przyjdzie czas operacji, na pewno będą Cię wspierać!

Taylor, moja mama miała do mnie pretensje - "..nie pomyślałaś, co czuje matka kiedy po tylu latach jej dziecko się zmieni!!! "
Boże!! Czy ja zmieniłam płeć?!! Charakter?!! Byłam na nią wściekła! Myślała tylko o sobie. Ale zaraz po operacji bardzo się starała, żeby ulżyć mi w obowiązkach domowych, gotowała mi obiady, zajęła się moją córką. Rodziną się nie przejmuj. Po paru tygodniach przyzwyczająsię do Twojego nowego wyglądu i zapomną, że mogłaś wyglądać inaczej. W wielu przypadkach przemawia przez nich zazdrość. Zazdroszczą odwagi, zdecydowania, determinacji i możliwości jakie niesie za sobą zmiana wizerunku.
I jeszcze jedno. JASNE, ŻE DASZ RADĘ!!!

Selene zgadzam się z Tobą. Trzeba spełniać swoje pragnienia!!!!!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora