Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-02, 07:37   #4881
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Właśnie ja mam ogromny problem z odróżnieniem, bo wszystkie pyłki w słoiczkach są albo złote albo srebrne.

Tak jak pisałam - 3 mają taki nr jak na zamówieniu, więc wiem, co to.
1 pyłek rozpoznałam, bo ma większą gramaturę niż pozostałe i tak też w zamówieniu było, że ma większą pojemność niż pozostałe.
Pozostało mi 5 do zgadnięcia
Chyba będę musiała przeprowadzić śledztwo w bezpośrednim ich użyciu na wzorniku.

Poprawcie mnie jeśli źle piszę.
Wszystkie pyłki (za wyjątkiem syrenki) kładzie się na top no wipe a następnie przykrywa się je topem, czy tak?
dokładnie tak jak mówisz. Wszystkie pyłki najlepiej w top no wipe nakładać. Dziewczyny próbowały przecierać jeszcze top z warstwy dyspresyjnej suchym wacikiem, ale najładniejszy efekt jest na topie no wipe

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
pokaż co Ci wyszło
:
jak będę w domu dzisiaj wieczorem to wstawie wzornik

Cytat:
Napisane przez dziubbek Pokaż wiadomość
dzisiaj przyszły kolejne paczki. Przyszło moje lustro srebrne i złote, dobrze zabezpieczone przed rozsypaniem. Zamówiłam 15,10 przyszło 01,11. Mam jeszcze polecane na grupie fb lakiery z drobinkami rainbow. Przyszły wręcz ekspresowo bo zamówione 19,10 a dostarczone 31,10 więc jestem mega zadowolona. Coś czuję, że to mani będzie na bogato. Jak odmaluję wzorniki tymi meeeeeeeeeega gęstymi lakierami to dam znać jak z kryciem albo może pazury....
pokaż koniecznie te lakiery rainbow jestem ich ciekawa
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora