Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * trzęsące się uda!! co zrobić?!!!*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-22, 20:59   #27
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: * trzęsące się uda!! co zrobić?!!!*

Cytat:
Napisane przez czarna magda Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie zawsze jest czas i możliwość by zjeść tak jak byśmy chcieli. Nie byłam w stanie zjeść porządny posiłek przed siłownią bo leciałam z pracy prosto na siłownie.
Po drugie wiem, że nie wolno ćwiczyć brzuchów co dzień zapytałam tylko dla pewności.
I proszę powiedzieć dla czego trening wygląda źle?

JA rozumiem rady ale ...... zbytnie idealizowanie nie jest możliwe.

Chciałam jakąś fachową literaturę, źródła. Z forum informacje chyba nie są zbyt wiarygodne.

Akurat z inf. że wystarczyło by robić raz w tyg brzuszki się nie zgodzę-by osiągnąć efekt.
Napisałam że trening wygląda nieźle, a nie źle.

ok. przecież nikt nie każe ci przestrzegać diety, ja tylko napisałam na co warto zwrócić uwagę, żebyś wiedziała gdzie są ewentualne błędy, też czasami pisze przykładowe jadłospisy i lubię jak mi coś ktoś wytknie, bo się dowiaduję w ten sposób czegoś nowego. I tak minie jeszcze sporo czasu zanim opanujesz zasady zdrowego odżywiania.

Fora nie są wiarygodne ale można pewne informacje zweryfikować. Czasami jak czytasz artykuły o żywieniu to podawane sa ogólniki, a na forum zawsze ktoś jakąś ciekawostkę powie, albo ci coś podpowie czy przedstawi swój punkt widzenia na dany temat, albo naprowadzi na coś. Potem jak mnie coś zainteresuje to mogę poszukać jakichś szczegółowych informacji w temacie juz z wiarygodniejszego źródła.

Napisałam że brzuszki uczestniczą w różnych innych ćwiczeniach i że w takim wypadku trening specjalnie na mięśnie brzucha raz w tygodniu wystarczy, a nawet często nie jest konieczny.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując