Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie REVLON
Wątek: Cienie REVLON
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 20:58   #8
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Cienie REVLON

Jutro postaram się porobić jakieś fotki jak będzie dobre światło na mokro i sucho Pierszy kolor to taki naturalny, hmm..beżowy. Nie jestem ani blada, ani opalona i u mnie tak go raczej nie widać , trochę rozswietla mi łuk brwiowy, bo te cienie tak się troszkę iskrzą, ale tylko troche. 2 kolor to taki blady róz, nieintenstywny (uzywam go często,maluje nim ruchoma powiekę i do tego czarna kreskę eyelinerem) . 3 to szary, 4 to wyglada na czarny, ale jest taki grafitowy bym powiedziała. Samym cieniem efektu smolistej czerni nie uzyskasz, nawet na mokro.
Jak lubisz takie lajtowe makijaże to myślę że powinien ci się spodobać, nawet szarego trzeba pare razy pomiziac po powiece żeby wyglądał na szary.
Jak robie smoke to używam dodatkowo kredki lub eyelinera, zależy od nastroju chyba( Ja uzywam Avony tej co można na mokro i na sucho, ale wole eyeliner-aktualnie l'oreal teleskopic). Czarnego cienia z tej paletki uzywałam w sumie do smok'a albo jak chce nim zrobic kreskę- tylko że niestety on się odbija na powiece nawet jak nałoże na powieke podkład, to i tak będa krechy i trochę się osypuje.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując