Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 23:28   #4944
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez rafen Pokaż wiadomość
Tylko przed stosowaniem acne nie miałem już praktycznie problemu z trądzikiem a tylko sporadycznie gdy zjadłem coś ostrego pokazał się jakiś pryszcz. Tu nie chodzi o to, że nie działa, bo zdecydowanie działa tylko zapytałem kiedy mniej więcej skóra jest już na tyle oczyszczona, że nie pojawia się nic więcej. Obecnie po tym wysypie mam jakieś 2-3 pryszcze, bo inne wygoiły się szybko a reszta to po prostu czerwone przebarwienia więc nie doszukujmy się tutaj dramatu Tragedie to miałem jeszcze rok czy 2 lata temu a to co to teraz mam to taka powiedziałbym końcówka, która głównie ujawnia się na brodzie i czole. Po prostu chciałbym mieć już czystą skórę stąd pytanie kiedy w trakcie kuracji zwykle to następuje, że już nic nie wychodzi bynajmniej nie z takim nasileniem



Kończy mi się tubka acne, drugiej kupić nie mogłem, bo nie ma go w aptekach i już kilka dni temu zaopatrzyłem się w skinoren w kremie, więc i tak za tydzień lecę ze skinorenem
skinoren krem ma bardzo zbliżony skład do AD,niestety więc jest duża szansa ze nie będzie Ci również odpowiadał. U mnie zarówno jeden jak i drugi powodował podskórne bolące gule, własnie przez zbyt ciężka konsystencje.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora