Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-26, 12:24   #4274
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

używałam AD na noc, na dosyć świeże blizny po trądziku przez miesiąc (na początku wakacji odstawiłam, ponieważ pod koniec lipca byłam nad morzem, a nie chciałam nabawić się większych plam). Teraz chciałabym wrócić do AD, ale mam skórę skłonną do przesuszenia, do tego problem z błyszczeniem-szczególnie gdy na noc stosuję specyfiki na trądzik. Mój problem z błyszczeniem znika, gdy nawilżam skórę w nocy.
Chciałabym używać AD na dzień a w nocy nawilżać skórę (może maść z wit A? Podobno jest dobra...). Na dzień używam pudru w kamieniu (podkłady postanowiłam odpuścić, ale zmatowienia i wygładzenie przy mojej skórze-nie ma opcji). Co o tym myślicie?
Czy lepszą opcją byłoby nakładać AD na noc, rano krem matujący (używam Barwy Siarkowa Moc), po powrocie do domu (wracam ok. 14-15) zmycie makijażu i wtedy nałożenie jakiegoś nawilżającego specyfiku jeśli nie planują innych, ważnych wyjść?
Proszę o pomoc, bo pani dermatolog w moim mieście... ehh.. chyba minęła się z powołaniem.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora