Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-09, 19:31   #4277
Alunia_niuniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anaa Pokaż wiadomość
Witam
Troszkę sie pogubiłam. Wróciłam właśnie od dermatologa, który nie jest w 100% zadowolony z rezultatów stosowania samego Isotrexinu no i dołączył Acne Derm. Więc na noc idzie Isotexin, a na dzień Acne Derm. I teraz kremik nawilżający idzie pod Acne Derm (tak zalecił lekarz) czy na Acne Derm? W obu przypadkach należy troche odczekać od aplikacji pierwszego tak? Podkład lub puder już jestem skłonna odpuścić ale obawiam się że bez nawilżania się nie obejdzie.

Z góry dzięki za odpowiedzi, a ja ide dalej sobie czytać o tym Acne Dermie.
Buziaki
Ja ponad rok temu używałam AD rano po umyciu twarzy. Najpierw smarowałam kremikiem nawilżającym, a kiedy się wchłonął, nakładałam AD. Skutkował, nic się na skórze nie działo. Nie używam go juz jakieś 10 m-cy i właśnie zbieram się do zakupu nowej tubki, bo stan mojej cery niestety się pogorszył. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaxxx Pokaż wiadomość
hmmm... nigdy o tym nie myślałam... A w takim razie jakie polecicie podkłady do cery z trądzikiem? Żeby miał dobry skład, ale żeby też jednak coś kryły ???


I czy jest ktoś, kogo Acne Derm WYLECZYŁ z trądziku ?
Mi pomógł na jakieś 10 miesięcy. Zużyłam dwie tubki i teraz - prawie rok po zakończeniu kuracji, muszę zacząc go znów używać, z tym że teraz mam duuużo mniejszy problem.
Alunia_niuniek jest offline Zgłoś do moderatora