Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 13:16   #2910
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczynu, czy próbowałyście stosować olejek lawendowy punktowo na zmiany skórne?

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
racja! Albo niekiedy za opakowania, zapach, konsystencję.. ważne żeby kosmetyk działał, a wiadomo, że naturalny potrzebuje więcej czasu i regularności niż te zwykłe kosmetyki korporacyjnych firm, które strikte na dłuższą metę są niebezpieczne...

To też jest ważne. Są kosmetyki ze składników "naturalnych" przetworzonych w mniejszym i większym stopniu, a ich właściwości są zależne nie tylko od zastosowanych surowców, ale też, np. od umiejętności i wiedzy technologa etc.


Nie przeszkadzają mi skromne opakowania, ale jeśli producent nie zadbał o to, żeby dozownik był sprawny albo słoik jest źle zaprojektowany i trudno z niego wydobyć krem, to dlaczego tego nie uwzględnić w ocenie?
Jestem pełna wyrozumienia dla zapachów surowców czy dziwnych konsystencji, ale np. przeterminował mi się lotion do ciała Logony z bambusem i lotosem, bo nie byłam w stanie zużyć go do końca. Był tak lepki od gliceryny i nieprzyjemny. Ten sam producent ma z kolei świetne masło.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując