Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-16, 21:10   #1110
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lilith1210 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dostałam paczkę 12 dzień po zaksięgowaniu. Sporządziłam parę mikstur, na dzień dobry zaserwowałam sobie olej z malin z HA peptydowym - troszkę się rolowało... Popołudniu jakby cera żywsza, ale może sobie wmawiam
Taraz umyłam twarz olejkiem pomarańczowym - bardzo przyjemny w użyciu. Wystarcza kilka kropel. No i moim zdaniem dobrze zmywa. Po czym użyłam peelingu enzymatycznego... i tak - piekł lekko w trakcie, po zmyciu cera wg mnie bez zmian. Większy efekt wygładzenia miałam po peelingu Kanebo np. Na noc masło ze skrzypem + HA peptydowe. Masło przyjemniusie. Zobaczymy jak będę wyglądała po nocy
Wit C też zrobiłam, ale na razie siostrze oddam, niech testuje. Został mi 10%AHA/BHA i krem azolo. Z tymi rzeczami poczekam trochę, najpierw zobaczę jak mi cera zareaguje na dzisiejsze nowości. A korci mnie ten kwas, że ho ho! Myślicie, że tydzień wystarczy? Chłop na 2 tyg wyjeżdża i wymyśliłam sobie, że jak wróci to będę miała cerę jak z photo shopa... I wierzę, że wiara czyni cuda
Też jestem ciekawa ile trwa wysyp i schodzenie skóry bo muszę ogarnąć jak TŻ nie będzie i żadnych ważnych imprez Ile to u Was trwało dziewczyny?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując