Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-13, 18:40   #1750
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez waaampirek Pokaż wiadomość
dzisiaj złoże bo potem w tygodniu do piątku nie mam kompletnie czasu. Możesz dorzucić tylko edytuj posta z zamówieniem, ale nie dopłacaj teraz tylko jak zrobie wyliczenia bo potem mi się myli

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

nadi83, nie ma żadnej z wymienionej przez Ciebei szminki sparkle żeby spr wystarczy że na liście wybierzesz daną rzecz i patrzysz czy da się dodać do koszyka czy pisze pod spodem out of stock.
hej,dzięki, to teraz wiem już jak, sprawdziłam i mają tylko chyba jeden kolor!!!oszaleli, czy jak?! to po co wymieniają tyle kolorów, skoro w ogóle nie uzupełniają zapasów?!? Wampirku-mam prośbę: czy jeśli coś zostanie po zakupach (nie wiem, jak kwestia wysyłki, przelicznika), to czy możesz mi nie przelewać tylko trzymać na ewentualne kolejne zakupy??? muszę śledzić stronę, bo bardzo mi się spodobał efekt pomadek sparkling i chciałabym upolować choć ze dwa inne kolorki...ewentualnie coś błyszcząceg z round. Może ktoś ma propozycję koloru beżo-różowego i połyskujacego z serii round???
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora