Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-18, 21:49   #1313
Patka1881
Raczkowanie
 
Avatar Patka1881
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 317
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam
Ja mam następujący problem otóż w marcu 2011 miałam dekolaryzacje z czarnych wlosow u fryzjera a raczej babka rozjasnila mi wlosy rozjasniaczem;/ w efekcie uzyskalam mega spalone włosy polowa ruda polowa czarna dziewczyna kilka stron dalej wklejala zdj wlosow na gorze rudych na dole czarnych, mialam efekt identyczny i to juz po nalozeniu farby ;] i tak do lutego 2012 roku farbowalam lorealem mango, gdzie te czarne konce byly juz mniej hmm czarne przetrawily sie, ale ja mialam dosc chodzenia w dwukolorowych wlosach i w efekcie zrobilam najwieksza glupote na swiecie w akcie desperacji zafarbowalam na czarno ;/ i od lutego 2012 farbuje co miesiac wlosy na czarno z tymze czasami cale wlosy, czasami tylko odrosty i to glownie szamponami...moje pytanie brzmi czy istnieje jakas szansa, abym zrobila sama w domu dekolaryzacje np elgonem i rozjasnilyby mi sie wlosy a chcialabym uzyskac jakis braz...byle nie ta czern;/z tymze czytajac watek dekolaryzator rozjasnia do naturalnych a ja przeciez pod spodem mam te spalone wlosy po rozjasniaczu....i nie wiem czy ryzykowac...tez nie chcialabym zeby spalily mi sie wlosy, bo rok je odbudowywawalam a i tak nie sa teraz w dobrej kondycji...prosze o pomoc...
__________________



Edytowane przez Patka1881
Czas edycji: 2012-11-18 o 21:51
Patka1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując