Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z jasnego blondu na ciemny blond- czy to wogóle możliwe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-17, 08:11   #22
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Z jasnego blondu na ciemny blond- czy to wogóle możliwe?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Ja w kwietniu chciałam to samo zrobic co Ty. Miałam jasny blond i ponad 5 cm odrosty, użyłam farby L'oreala (niepamietam dokładnie jakiej) w odcieniu ciemny blond, włosy farbowała mi kolezanka. Farba się dobrze przyjeła. Stosuje od tego momentu, aż do dzis pantetne pro-v (szampon i odzywkę) i niewidac do dziś odrostów Wiec jest to jednak mozliwe
No i raczej nie będę juz włosów farbowac, podoba mi się mój naturalny kolor.
A włosy farbowałam od paru lat, miałam czarne, rude no i bardzo jasny blond.
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
7.0 wyjdzie w naturalnym odcieniu, ale możesz mieć wrażenie, że jak zacznie sie zmywać zrobi się rudawy... jak chcesz tego uniknąć to zastosuj 7.1
No i tak jak piszesz - włosy wyjdą Ci na pewno bardzo ciemne, ale tylko na początku... po około 1-2 tygodniach kolor spłucze sie do takiego jak na opakowaniu. Jeśli mimo to boisz się tego co może wyjść to spróbuj farb z poziomu 8.

Ogólnie ja polecam farbę L'Oreal Orzechowy Beż - ona jest z poziomu 6.13 wiec jeszcze ciemniej niż 7.0 ale tylko na początku na moich jasnych wlosach najpierw była właśnie bardz ciemna, a po ponad tygodniu wyszło mi tak: http://smaczny.wizaz.pl/forum/attach...8&d=1279885790 i ten kolor już się utrzymał


Czyli jest to jednak możliwe..muszę popatrzeć we wrześniu na te farbę!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując