Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 10:40   #4035
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dam znać na pewno U mnie też bywają momenty, że cera wygląda lepiej, ale niestety chyba przewaga jest dni z różnymi problemami na skórze, a obecnie już od dwóch miesięcy nic mi nie pomaga. Być może wina leży w oczyszczaniu skóry, choć staram się to robić 2 razy dziennie. Rano przemywam twarz wacikiem nasączonym wodą lub płynem micelarnym. Wieczorem twarz traktuję mleczkiem, które zmywam wodą, a następnie twarz przecieram płynem micelarnym. Dwa razy w tygodniu robię peeling. Najgorsze są zaskórniki zamknięte, które czasem przeradzają się w stany zapalne oraz ropne, bolące krosty (u mnie szczególnie na brodzie), po których porobiły mi się blizny. Także mam ogromną nadzieję, ze Skinoren mi pomoże, a chcę Skinoren, bo wydaje mi się, że ma lepszy skład. Acne derm ma na drugim miejscu w składzie już glikol propylenowy.

Mleczko i płyn micelarny to w moim odczuciu nie jest dobre oczyszczanie jeśli nosisz makijaż. Próbowałaś kiedyś podwójnego oczyszczania bazą olejową, żelem, szczoteczką? Ja dopiero po takim oczyszczaniu przecieram twarz micelem, następnie tonikiem.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora